HOKEJ   TENIS   VOLEJBAL   VYSOKOHORSKÁ A VODNÍ VÝKONOSTNÍ TURISTIKA   SÁZENÍ STROMŮ - SAKUR  
Vítejte na stránkách TJ SOKOL BUDYNĚ  
 
    SPONZOŘI:
    KONTAKT:
  
  Ing. Martin David 724227755
  správce paní Jirsová 732267910

Výsledky Budyně Open 2005-08-12 . základní skupiny

Skupina 1

Saic Pavel

Wippler Láďa

Purąl Vl. st.

Saic Jiří

Saic Pavel

2

6:0

6:0

6:0

Wippler Láďa

0:6

0

6:2

2:6

Purąl Vl. st

0:6

2:6

0

6:7

Saic Jiří

0:6

0:6

7:6

5


Skupina 2

Průcha Jar.ml.

Lukeą Martin

Husák Pavel

Masojídek Jiří

Průcha Jar.ml.

2

6:0

6:0

6:1

Lukeą Martin

0:6

0

3:6

0:6

Husák Pavel

0:6

6:3

0

6:2

Masojídek Jiří

1:6

6:0

2:6

5


Skupina 3

Průcha Jan

Liąka Vláďa

Wippler Jan

©ubrt Vláďa

Průcha Jan

2

5:7

6:3

6:3

Liąka Vláďa

7:5

0

6:1

6:0

Wippler Jan

3:6

1:6

0

2:6

©ubrt Vláďa

3:6

0:6

6:2

5


Skupina 4

David Martin

Průcha Jar.st.

Schönfelder O.

Lahovský Jiří

David Martin

2

6:1

6:0

6:0

Průcha Jar.st.

1:6

0

6:3

4:6 ( scr )

Schönfelder O.

0:6

3:6

0

0:6

Lahovský Jiří

0:6

6:4 ( scr )

6:0

5


Skupina 5

Muľík Tomáą

©rytr Martin

Pova Ondra

Purąl Vl.ml.

Muľík Tomáą

2

6:3

6:0

6:3

©rytr Martin

3:6

0

7:5

7:5

Pova Ondra

0:6

5:7

0

2:6

Purąl Vl.ml

3:6

5:7

6:2

5


Skupina 6

Janků Tomáą

Purąl Radek

Grimm Janosz

Medonos Vojta

Janků Tomáą

2

6:0

5:7

6:1

Purąl Radek

0:6

0

0:6

3:6

Grimm Janosz

7:5

6:0

0

6:1

Medonos Vojta

1:6

6:3

1:6

5


 
Rozdělení do skupin
 
1.-6. místo
Nasazení : Saic Pavel , Průcha Jaroslav ml
Čtvrtfinále : David . Liąka 0:6, Grimm . Muľík 3:6
Semifinále : Saic . Liąka 6:0, Muľík . Průcha Jar.ml. 6:4
Finále : Pavel Saic . Muľík 6:0
 
7.-12. místo
Nasazení : Janků, Průcha Jan
Čtvrtfinále : Lahovský . Saic Jiří 2:6, ©rytr . Husák 6:0 ( scr )
Semifinále : Janků . Saic Jiří 5:7, ©rytr . Průcha Jan 6:7 ( 4:7)
Finále : Saic Jiří . Průcha Jan 6:1
 
13.-18. místo
Nasazení : Purąl Vl.ml., Masojídek Jiří
Čtvrtfinále : Průcha Jar.st . Medonos V. 6:3 , ©ubrt . Wippler L. 6:1
Semifinále : Purąl Vl.ml . Průcha Jar.st 6:3, ©ubrt . Masojídek J. 1:6
Finále . Purąl Vl.ml. . Masojídek 6:3
 
19.-24.místo
Nasazení : Purąl Vl.st. , Pova
Čtvrtfinále : Wippler Jan . Schönfelder 6:0 ( scr ), Purąl Radek.Lukeą Martin 6:0 (scr )
Semifinále : Purąl Vl.st. . Wippler J. 0:6 ( scr ) , Purąl Radek . Ondra Pova 6:0 ( scr )
Finále : Wippler Jan . Purąl Radek 6:4

 
Dnes je 20. května 2019 made by